Ocak Sonunda Avrupadayız

Konya Müteahhitler Birliği(KOMÜT) ile birlikte 26 Ocak’ta Almanya Köln Mercure Hotel’de, 28 Ocak’ta Hollanda Amsterdam NH Hotel’deyiz.

Konya Müteahhitler Birliği ,KOMÜT Önderliğinde 26 Ocak Cumartesi Günü Almanya Köln’de 28 Ocak Pazartesi Hollanda Amsterdam kentinde düzenlenecek olan Evim Konya Fuarı’na katılım giderek artıyor. Fuarda Özel Fırsat ve İmkanlarla yer alacaklarını belirten Konya Müteahhitler Birliği Başkanı Şaban Topal , “KOMÜT olarak bir anlamda Konya’yı’u Avrupa’ya taşıyacağız” dedi. Başkanı TOPAL, “Türkiye’de bir ev sahibi olmayı hayal eden gurbetçilerimizin ayaklarına kadar giderek, istedikleri özellikte evi en uygun şartlarda almaları sağlanacak” dedi.

ÖNEMLİ ÇIKIŞ NOKTASI

KOMÜT, stantta hem Türk gayrimenkul sektörünü anlatacak hem de KOMÜT üyesi firmaların projelerini, 3 milyondan fazla Türk’ün yaşadığı Almanya’ya ve komşu ülkelere tanıtacak. Avdagiç, “Evim Konya Gayrimenkul Fuarı , inşaat sektörümüz için önemli bir çıkış noktası sağlayacak. İnşaat ve gayrimenkul sektörü, yeni satış imkanlarını çok da uzakta değil Avrupa’daki Türkiye’de bulacak. Dövizdeki dalgalanmadan etkilenmeyen gurbetçilerimiz de, birikimlerini en iyi şekilde bu sektörde değerlendirme ve daha da kazançlı çıkma şansına sahip olacak. Evim Türkiye Fuarı, bununla birlikte başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayan yabancıların Türkiye’de bir gayrimenkul yatırımı yaparak, yatırımcı Türk vatandaşı olmaları için de ciddi bir fırsat” dedi.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.