Yeni Yaşam Alanları Üretiyoruz

Konessa İnşaat, yılların verdiği tecrübeyle, imza attığı projelerin tamamında; konfor, estetik ve sağlamlığı ön plana çıkarmaktadır. Yapılarımızın projesi hazırlanırken, tamamen insan odaklı düşünülerek, biz nasıl bir evde yaşamak isterdik mantığıyla hazırlık yapılmaktadır. Konessa ismini öne çıkaran en büyük farkta budur.

Şimdilik Konya il sınırları içerisinde, çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, en son teknoloji alt yapısıyla donatılmış, çevreye ve insana duyarlı,  kaliteyi en ön planda tutan bir çalışma prensibiyle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yaptığımız her işte kendimizi, insanımıza karşı sorumlu olduğumuzu bilerek çalışıyor ve yalnızca yaşanabilecek bir ev değil, sonrasında ki hayatınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü ihtiyaçları karşılayabilecek projeler üretmeye gayret gösteriyoruz. Aynı zamanda yalnızca bugünü değil, geleceği de düşünerek tüm projelerimizi, yeni gelişmelere ve yeni teknolojilere ayak uydurabilecek şekilde güncellenebilir bir alt yapı ile hazırlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; en mantıklı, en karlı yatırım, geleceği yapılan yatırımdır.