Konessa Villaları

Lüks kavramını yeniden tasarladık. Lüks villa kavramında standartların üzerinde yeni bir proje. Tabi ki; Konessa İnşaat’tan. Vazgeçilmez kurallarımız olan konfor, estetik ve sağlamlık yine en ön planda.

 

Alparslan Konutları

Konfor, estetik ve sağlamlığın adresi Konessa İnşat’ın yeni projesi Alparslan Konutları huzurlarınızda.

 

Kılıçarslan Köşkü

Selçuklunun Tarihi Dokusunu Hissedin


Sektörde ki ezberleri bozarak kendini sürekli yenileyen Konfor, Estetik ve Sağlamlığı kendine ilke edinmiş Konessa İnşaat’tan yine sıradışı bir proje; Kılıçarslan Köşkü.

Ev hayali kuran insanların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık veren, kimsenin düşünmediğini düşünen ve verilen her kuruşun karşılığını, fazlasıyla bulduğu bir site. Hem takip hem de taklit edilecek yeni sitemiz Ahmet Özcan caddesinde yer almaktadır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek Bir Sarayın Konforu, Bir Konağın Estetiği, Bir Kalenin Sağlamlığı ile Sizleri Günümüz teknolojisindeki konutlarda Yaşatıyoruz.

 

PROJE GALERİSİ

 

konessa insaat alaaddin konutlari

Alaaddin Konutları

Selçuklunun Tarihi Dokusunu Hissedin


konessa insaat alaaddin konutlari

Sektörde ki ezberleri bozarak kendini sürekli yenileyen Konfor, Estetik ve Sağlamlığı kendine ilke edinmiş Konessa İnşaat’tan yine sıradışı bir proje; Alaaddin Konutları.

Ev hayali kuran insanların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık veren, kimsenin düşünmediğini düşünen ve verilen her kuruşun karşılığını, fazlasıyla bulduğu bir site. Hem takip hem de taklit edilecek yeni sitemiz Ahmet Güzel caddesinde yer almaktadır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek Bir Sarayın Konforu, Bir Konağın Estetiği, Bir Kalenin Sağlamlığı ile Sizleri Günümüz teknolojisindeki konutlarda Yaşatıyoruz.

PROJE GALERİSİ

 

Villa Huzur

Villa Huzur


Proje Detayları Eklenecektir.

Ertuğrul Sitesi

Ertuğrul Sitesi


KONESSA İNŞAAT’IN ESKİ PROJESİ; ERTUĞRUL SİTESİ

Ailenizle birlikte huzurlu bir yaşam sürmeniz için tasarlandı.

Peyzajı, yürüyüş alanları, kamelyalar, açık ve kapalı otoparkları, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri, Konessa İnşaat kalitesi ve güvencesiyle inşa edilen Ertuğrul Sitesi, lüks konut arayışında olanların ve yatırıma önem verenlerin beklediği proje.


Payitaht Konutları

Hayallerin Bir Adım Ötesi


Sektörde ki ezberleri bozarak kendini sürekli yenileyen Konfor, Estetik ve Sağlamlığı kendine ilke edinmiş Konessa İnşaat’tan yine sıradışı bir proje; Payitaht Sitesi.

Ev hayali kuran insanların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık veren, kimsenin düşünmediğini düşünen ve verilen her kuruşun karşılığını, fazlasıyla bulduğu bir site. Hem takip hem de taklit edilecek yeni sitemiz bulunduğu lokasyonu ile de Mengene’nin en şanslı parseli Ve biz bu bölgede daha iyisini yapana kadar en iyisi bu…

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek Bir Sarayın Konforu Bir Konağın Estetiği Bir Kalenin Sağlamlığı ile Sizleri Günümüz teknolojisindeki Payitaht’larda Yaşatıyoruz.